Uyulama Ekran Görüntüsü ve Tuş Kaydedici

May 18, 2017

Eğer bakmakla yükümlüğü olduğunuz cocuklarınız varsa veya elemaları olan bir şirket sahibiyseniz bazı uygulamaları neden kullandıklarını bilmek isterseniz. Bugün heyecanla iki yeni özellik tanıtmak istiyoruz. Uygulama ekran görüntüsü alma ve tuş kaydedici. Bu iki özellik bir uygulamanın ne amaçla kullanıldığını bilmenizi sağlayacak.

Şimdi bu özelliklere yakından bakalım.

Tuş Kaydedici

Basitçe Facebook uygulamasında yazışmalar yapıldığını düşünün. Bu özellik ile basılan her tuş yanı tüm yazışma güvenli bir dosyaya kaydedilecek. Bu güvenli dosya web portalınıza yüklenecek. Dilediğiniz zaman web portalınıza giriş yapın ve kayıtlı tuşlar, yani yazışmalara göz atın, içinde arama yapın ve şifreleri görün. Elemanlarınızı kontrol etmek ve çocuklarınızı korumak dışında bu özelliği kendi yazışmalarınızı yedek almak için de kullanabilirsiniz.

Uygulama Ekran Görüntüsü

Uygulama ekran görüntüsü alma özelliği sayesinde uzaktan telefonun ekran fotoğrafını çekebilirsiniz. Bu fotoğraflar size özel güvenli portalınıza yüklenir. İstediğiniz zaman portalınıza giriş yapıp bu ekran görüntülerine bakabilir veya indirebilirsiniz. Bu ekran görüntüleri sayesinde telefonda neler olup bittiğini kolayca görebilirsiniz. Bu size elemanlarınızın ne yaptığını ve gösteren görsel bir kanıt ve çocuklarınızı korumayı sağlar.

Bu Özellikleri Nasıl Alabilirim

Her iki özellik PREMIUM ve EXTREME müşterilerimiz için kullanıma açıktır.

Bağlantıda Kalın

Sürekli yeni özellikler ekliyoruz. Mail listemize katılarak özel indirimlerden ve yeniliklerden haberdar olun.

Get Notified Of New Blog Posts
Blog posts contain explanations of new features, company announcements, as well as tips & tricks.
Subscribe