VoIP Görüşme Kaydı Geliştirildi!

May 7, 2018

FlexiSPY’nin en eşsiz ve popüler özelliklerinden biri olan VoIP Görüşme Kaydı – üç önemli güncellemeyle yenilendi: geliştirilmiş ses kalitesi, Android OS 7 cihazları için destek ve en sevdiğiniz sohbet uygulamaları ile uyumluluk.

İzleme teknolojisinde en iyisini sağlıyoruz ve yaptığımız bu güncellemeleri seveceğinizi biliyoruz. Gelin bu yeniliklere daha yakından bakalım!

Geliştirilmiş VoIP Çağrı Kayıt Kalitesi

Geliştirme ekibimiz FlexiSPY’nin ses yazılımını güncellemek için çok çalıştı ve farkı gerçekten duyabileceğiniz şekilde geliştirdi! VoIP arama kayıt dosyaları artık daha yüksek kalitede kaydediliyor – böylece hiçbir kelimeyi asla kaçırmayacaksınız.

Android OS 7 Cihazlar İçin Destek

Önceden yalnızca Android OS 6’ya kadar kullanılabilen VoIP arama kaydı, artık tüm uyumlu root edilmiş Android cihazlarda OS 7’ye kadar destekliyor. Bu, çocuklarının veya şirketlerinin gizli bilgilerinin güvenliğini sağlamak isteyenler için vazgeçilmez bir özellik. Bu güncelleme daha fazla bilgi toplayabileceğiniz anlamına gelir!

Geliştirilmiş Sohbet Uygulama Uyumluluğu

Favori sohbet uygulamalarınız desteklenmeden VoIP arama kaydı yapmak olmazdı! FlexiSPY, dünyanın daha fazla VoIP odaklı olduğunu düşünüyor. Bu nedenle, hem Android OS hem de iOS platformlarında önde gelen VoIP uygulamalarıyla uyumluyuz.

  • Android işletim sistemi için desteklenen uygulamalar: Facebook, LINE, Skype, Viber, WhatsApp, Hangouts
  • iOS için Desteklenen Uygulamalar: Facebook, Facetime, LINE, Skype, Viber, WhatsApp

Herhangi Bir Sınırlama Var mı?

FlexiSPY, popüler sohbet uygulamalarını desteklemede güncel kalmaya çalışır. Ancak, teknolojideki sürekli güncellemeler nedeniyle, VoIP arama kaydıyla ilgili şu anda iki küçük sınırlama vardır:

  1. Facebook, LINE, Skype, Viber ve WhatsApp aşağıdakilerle uyumludur:
    • Android OS 4.4 to 7.x Samsung olmayan cihazlar
    • Android OS 6.x to 7.x Samsung cihazlar
  1. Hangout sadece 32 bit cihazlarda desteklenir

VoIP arama kaydı ve VoIP aramasının nasıl kaydedileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için önceki blog gönderimize göz atabilirsiniz!

Aşağıda yorum kısmından bize görüşlerinizi bildirin ve FlexiSPY’nin son güncellemeleri için bültenimize abone olmayı unutmayın! 

Get Notified Of New Blog Posts
Blog posts contain explanations of new features, company announcements, as well as tips & tricks.
Subscribe