FlexiSPY, şimdi iPhone için VoIP Görüşme Kaydetme Özelliğini Destekler.

August 18, 2016

iPhone Telefon Görüşmeleri Kaydı burada adlı haberleri Yeni Yıldan hemen önce yayınladık, ancak bugün elimizde sizinle paylaşmak istediğimiz bir başka heyecan verici bir konu var!

FlexiSPY, şimdi IPhone için VoIP Çağrı Kaydetme Özelliğini Destekler.

VoIP Çağrı kaydetme özeliği, müşterilerimizin bir süreden beri sordukları bir özellikti. Bu nedenle siz değerli müşterilerimizin VoIP özelliğini destekleyen aşağıda belirtilen IM uygulamalarının şimdi çağrılarınızı kaydedebildiğini ve dinlemeniz için gösterge tablonuza yükleyebildiğini öğrendiğiniz zaman çok memnun olacağınızı düşünüyoruz.

skype-med

Skype

skype-med

Viber

skype-med

WhatsApp

Nasıl Edineceksiniz

VoIP Çağrı Kaydetme özelliği yalnızca FlexiSPY EXTREME kullanıcılar. Aynı zamanda bu postanın tarihinden itibaren iOS’un FlexiSPY uygulamasının en son sürümünü de çalıştırmanız gerekiyor (Sürüm 4.1.2).

En son sürümü elde ettiğinizden emin olmak için, yapmanız gereken her şey gösterge tablosuna gitmeniz ve ekranın sağ üst tarafında yanıp sönen bir güncelleme ikonunuupdate icon En son sürümü elde ettiğinizden emin olmak için, yapmanız gereken her şey gösterge tablosuna gitmeniz ve ekranın sağ üst tarafında yanıp sönen bir güncelleme ikonunu

VoIP Çağrı Kaydetme Özelliğini Nasıl Kullanacaksınız

FlexiSPY uygulamasının güncel olduğundan emin olduktan sonra, bat dışında yeni VoIP Çağrı Kaydetme özelliğimizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Uygulamayı başlatmak için atmanız gereken ekstra adım yoktur, ancak kayıtlı olan çağrıları nasıl bulabilirsiniz:

Denetim masanızdan Çağrılar -> VoIP çağrılarına gidin, daha sonra açılan liste aracılığıyla istediğiniz IM seçeneğini seçin.

voip-call-logs-img

Eğer telefondaki FlexiSPY sürümünü güncellediyseniz, çağrı kayıtlarını hemen göstermeyecek, ancak HEDEF telefon bir VoIP çağrısı yaptıktan hemen sonra belleğe işlenmeye başlayacaktır.

iOS’un FlexiSPY uygulamasında görmek istediğiniz diğer özellikler nelerdir? Aşağıda yorumlar bölümünde bize bildirin!

Get Notified Of New Blog Posts
Blog posts contain explanations of new features, company announcements, as well as tips & tricks.
Subscribe